KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725283

nr 1372 5283

R Hansen. Signerad, hönsgård. Olja på duk, 54x45cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:53:08