KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725283
nr 1372 5283
R Hansen. Signerad, hönsgård. Olja på duk, 54x45cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:53:08
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr